Váš expert na priemyselné dodávky, ochranu a bezpečnosť
+421 37 77 68 711
dexis@dexis.sk
Zásoby dostupné 24/7E-shop

Opsial

Prémiová značka produktov skupiny Prolians. Výrobky, ktoré nájdete pod touto značkou sú alternatívou k výrobkom významných svetových značiek a vďaka prijateľnej cene sú dostupné takmer pre každého. Vyznačujú sa špičkovou kvalitou a trvanlivosťou. Môžete si preto vychutnávať bezpečnosť a pohodlie v produktových skupinách: pracovná obuv, pracovné oblečenie, pracovné rukavice a ochrana hlavy.

Prejsť do e-shopu

First

Značka produktov skupiny Prolians. Výrobky tejto značky sú charakteristické výhodnou cenou. Aj napriek výhodnej cene je pri výrobe zabezpečená prísna kontrola kvality. Druhotná kvalitatívna a kvantitatívna kontrola sa realizuje pred odoslaním tovaru z výroby. Pod značkou FIRST môžete nájsť produkty v produktovej skupine: pracovná obuv a pracovné rukavice.

Prejsť do e-shopu

4MP

Vlastná značka výhradne pre technické výrobky na priemyselnú údržbu. 4MP, nová referenčná značka pre priemyselné odvetvia, kombinuje technologické know-how s vysokými štandardmi kvality. Zameriava sa na výkon, spoľahlivosť procesov a optimalizáciu nákladov. Táto značka je výhradne distribuovaná spoločnosťou DEXIS, európskym partnerom pre priemyselné odvetvia.

Prejsť do e-shopu

Nakupujte online

Široká ponuka značiek

Prejsť na e-shop