Váš expert na priemyselné dodávky, ochranu a bezpečnosť
+421 37 77 68 711
dexis@dexis.sk
Zásoby dostupné 24/7E-shop

Prečo pracovať pre DEXIS ?

 1. U nás ste súčasťou nadnárodného zoskupenia Descours & Cabaud. Vaša kariéra nemusí končiť len na Slovensku.
 2. U nás nie ste len jeden z mnohých. Očakávame od našich ľudí, aby svojim nekonvenčným myslením a kreativitou formovali vývoj spoločnosti.
 3. U nás sa môžete realizovať. Hľadáme nové kolegyne a kolegov, ktorí budú prinášať nové nápady a návrhy v oblasti zákazníckych služieb a riešení, ktoré môžeme ponúknuť zákazníkom. Vaše ambície a ciele odmeníme nielen mzdou, ale aj ďalšími benefitmi.
 4. U nás je vedenie založené na dôvere vo vlastných ľudí. Máte našu dôveru a podporu.
 5. Produkty si môže zákazník kúpiť aj inde. To čo nájde len u nás je tím expertov spolupracujúci v prospech zákazníka pri poskytovaní jedinečných riešení a služieb, čo vyjadruje aj náš slogan „GET BETTER SERVICE“.

Otvorené pozície / Aktuálna ponuka

Obchod

Staňte sa profesionálnym partnerom pre našich zákazníkov, ktorý pozná potreby klienta a dokáže mu ponúknuť správnu kombináciu našich produktov, služieb a riešení. Môžete pôsobiť na Slovensku alebo v Čechách. Pri zaslaní životopisu, uveďte aj región, o ktorý by ste mali záujem. Viac informácií na personalne@dexis.sk

Možnosti realizácie na pozíciách:

 • Obchodný zástupca
 • Manažér pre strategických zákazníkov
 • Produktový manažér
 • Zákaznícke centrum
 • Predaj v servisných centrách

Nákup a logistika

Základným krokom, aby sme vedeli pre našich klientov zabezpečiť kvalitné produkty je včasný a správny nákup. Preto potrebujeme nákupcov, ktorí sú dynamickí, ovládajú anglický jazyk a nenechajú sa odradiť. Bez kvalitného nákupu to nejde. Druhým pilierom rýchlej dodávky zákazky pre klienta je efektívna skladová a prepravná logistika. Viac informácií na personalne@dexis.sk

Možnosti realizácie na pozíciách

 • Nákupca
 • Logista
 • Skladový pracovník

Financie, Marketing, IT, Prevádzka, HR

Naše obchodné tímy môžu podávať skvelé výkony a denne riešiť požiadavky zákazníka k jeho spokojnosti, pretože majú za sebou vysokoodbornú podporu v oblasti marketingu, financií, IT, kvality, prevádzky a ľudských zdrojov. Pripojte sa k našim špecialistom v centrále vo Vrábľoch, či už je Vaša „srdcovka“ marketing, financie, IT, prevádzka alebo ľudské zdroje. My Vám umožníme odborne rásť vo viac ako len v jednej krajine. Viac informácií na personalne@dexis.sk

Práca na dohodu

Ponúkame možnosť práce na dohodu. Najmä pri dopĺňaní našich SafetyBox automatov. Radi privítame v našich radoch aj zamestnancov na dohodu, najmä z oblastí: Oravská Jasenica, Košice a Rožňava.

Pre viac informácii napíšte na personalne@dexis.sk

Bakalárske práce a stáže

Chceš pomôcť s diplomovkou?

Ak áno, neváhaj a požiadaj o to cez náš formulár. Podrobne vyplnený ho potom pošli na personalne@dexis.sk. Ponúkame Ti možnosť konzultovať Tvoju diplomovú prácu s našimi odborníkmi.

Hľadáš spoločnosť kde by si mohol absolvovať povinnú vysokoškolskú prax?
Ak áno, neváhaj a požiadaj o to cez náš formulár. Podrobne vyplnený ho potom pošli na personalne@dexis.sk. Každú žiadosť posúdime a pozveme Ťa na úvodný pohovor.